Contact

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Mikäli et löydä sivustoltamme kaikkia vastauksia kysymyksiin, ota yhteyttä asiakaspalveluumme joko puhelimitse tai sähköpostilla.

Aukioloajat
Ma-Pe: 08.00–16.00

Puh. 02 436 7400
asiakaspalvelu@skypro.fi
info@skypro.fi

SkyPro Oy

Pääkonttori
Pitkämäenkatu 6
20250 Turku
Finland
Y-tunnus: 0827899-8
PALAUTELOMAKE
Showroom Helsinki
Fashion House
Mikkolantie 1 A, 2. krs
00640 Helsinki
Avoinna sopimuksen mukaan
Puh. 050 466 4423 / Jannica

TILAA UUTISKIRJE
Showroom Tampere
Dynamo Business Park
Hatanpään valtatie 24
33100 Tampere
Avoinna sopimuksen mukaan
Puh. 040 923 0689 / Henna

Varasto (Postnord Oy)
Ovakonkatu 1
20200 Turku
Aukioloajat:
Ma-Pe: 08.00–16.00
Laskutus

Paperilaskut
SkyPro Oy
##003708278998##
PL 683
00026 BASWARE

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite:
003708278998
Välittäjän tunnus: BAWC-FI22
Välittäjä: Basware

Tilinumero: FI27 5716 9020 0790 47

Virve Oravainen

Toimitusjohtaja
p. 02 436 7412; 0500 533 479
virve.oravainen@skypro.fi

Jannica Haajanen

Myyntiedustaja
p. 0504664423
jannica.haajanen@skypro.fi

Erika Heikelä

HR-päällikkö
p. 02 436 7446; 050 598 0590
erika.heikela@skypro.fi

Rene Heikelä

Asiakaspalvelupäällikkö
p. 02 436 7416
rene.heikela@skypro.fi

Arja Heino

Myyntisihteeri, Laskutus- ja myyntireskontra
p. 02 436 7413; 044 532 4667
arja.heino@skypro.fi

Julia Jätinvuori

Toimistosihteeri
p. 02 436 7411
julia.jatinvuori@skypro.fi

Piia Koivisto

Ostopäällikkö
p. 02 436 7414; 040 574 4500
piia.koivisto@skypro.fi

Katja Montola

Ostosihteeri
p. 02 436 7419
katja.montola@skypro.fi

Tiina Ratilainen

Ostopäällikkö
p. 02 436 7447; 040 757 1098
tiina.ratilainen@skypro.fi

Tuomas Salomaa

Graafinen suunnittelija
p. 02 436 7453; 040 923 0688
tuomas.salomaa@skypro.fi

Nökö Tasanen

Myyntijohtaja
p. 02 436 7443; 0400 799 995
noko.tasanen@skypro.fi

Annika Vaajapuro

Markkinointipäällikkö
p. 02 436 7444; 044 540 8058
annika.vaajapuro@skypro.fi

Henna Vierre

Myyntiedustaja
p. 040 923 0689
henna.vierre@skypro.fi